הבלוג שלנו

איך החיבור לגז טבעי משפיע לטובה על הכיס של תושבי ערד?

תושבי ערד, העיר הראשונה והיחידה עד כה בישראל המחוברת כולה לגז טבעי, נהנים ממקור אנרגיה זול, אמין, בטוח וירוק יותר בבתיהם.
בנוסף, בזכות הגז הטבעי נפתחו לאחרונה בערד 3 מפעלים חדשים ואיזור התעשיה של העיר חזר לחיים.

קרא עוד »

איך תכנון נכון של רשת חלוקת הגז הטבעי תורם לסביבה ירוקה יותר?

כולם כבר יודעים שהגז הטבעי חסכוני, בטוח לשימוש וירוק יותר, אך הידידותיות לסביבה אינה באה לידי ביטוי רק במהלך השימוש השוטף בגז טבעי.
כבר בתהליך תכנון רשת חלוקת הגז והקמתה נלקחים בחשבון שיקולים של התחשבות בסביבה. וזו גולת הכותרת: שיקולי השמירה על הסביבה חיים בשלום לצד שיקולים כלכליים.

קרא עוד »

מה הקשר בין מייבש כביסה לגז טבעי, ואיך זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף?

תארו לעצמכם שהייתם יכולים לייבש את הכביסה בחצי מהזמן, לצמצם את הבלאי הנגרם לבגדים כתוצאה מהייבוש במכונה, לחסוך בעלויות הייבוש באופן משמעותי, ובנוסף לכל זה גם לתרום לשמירה על איכות הסביבה. מסתבר שכל זה אפשרי! וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים! כל מה שצריך לעשות זה לעבור למייבש כביסה הפועל על בסיס גז טבעי.

קרא עוד »

5 דרכים לשיפור החיים בעזרת גז טבעי

היום זה כבר לא סוד – לא חייבים להסתמך באופן מוחלט על חשמל כפתרון בלעדי לכל צרכי האנרגיה שלנו בבית. יש אלטרנטיבה פשוטה, משמעותית יותר זולה, והרבה יותר זמינה ממה שרובנו חושבים – גז טבעי.

אז מה גז טבעי יכול לעשות עבורכם? מסתבר שהרבה מעבר להדלקת המנגל או חימום המים למקלחת. גז טבעי יכול לשפר לכם את איכות החיים ולחסוך לכם משמעותית בהוצאות. איך? המשיכו לקרוא.

קרא עוד »
סגירת תפריט